Zobacz podobne oferty

Product Marketing Manager (bankowość)

Numer referencyjny: PM/F
Lokalizacje:
Kraków

Poszukujemy odpowiedzialnej i energicznej osoby do wsparcia promocji produktu Comarch dla sektora finansowego – Comarch Open Platform.
Jako Product Marketing Manager będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie globalnej strategii marketingowej produktu, ze szczególnym naciskiem na działania on-line. Twoje zaangażowanie będzie potrzebne w ramach obsługi całego cyklu życia kampanii marketingowych, od ich definicji po ocenę osiągniętych wyników. Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość współczesnych narzędzi marketingowych
  • Język angielski na poziomie minimum B2
  • Znajomość MS Office
  • Rozumienie procesu sprzedaży oraz marketingu na rynku B2B i kanałów docierania do klientów na tym rynku (social media, strona internetowa, materiały produktowe)
  • Kreatywność i komunikatywność
  • „Lekkie pióro”, umiejętność tworzenia interesujących treści
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia grafik komputerowych

TWOJE ZADANIA

  • Definicja celów kampanii marketingowych, targetowanie, układanie programu kampanii, definicja kanałów
  • Udział w tworzeniu i realizacja strategii produktowej w obszarze związanym z aktywnością online / marketingu produktowego
  • Zarządzanie długoterminowymi celami marketingowymi produktu
  • Tworzenie i redagowanie tekstów marketingowych
  • Sprawne posługiwanie się Excelem, tworzenie analiz wyników
  • Przedstawianie danych w czytelny i ciekawy sposób
  • Wyciąganie wniosków z dostępnych danych (marketingowych i sprzedażowych)
  • Inspirowanie i koordynowanie projektów marketingowych
  • Łączenie interesów sprzedaży, marketingu i produktu
  • Aktywne szukanie możliwości usprawnień w materiałach, procesach i wykorzystywanych narzędziach

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Praca hybrydowa po okresie wdrożenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich

Praca w IT w Krakowie