Szukaj ofert

Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

Staż to dopiero początek

Każdego roku organizujemy wakacyjny staż IT (największe tego typu przedsięwzięcie w Europie), UX/UI oraz staże biznesowe.

Już teraz zapraszamy Cię do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu stażowego w 2023 roku. Aby nie przegapić zapisów i szczegółowych informacji, zapisz się do listy mailingowej.

Staż IT 2022 w liczbach

uczestników zatrudnionych po stażu

edycji za nami

aplikacji na staż

uczestników stażu

Programy stażowe i praktyki

Wakacyjne staże Comarch

Nasi byli stażyści

  • Ania

    Praca z nowoczesnymi, ciekawymi technologiami, możliwość rozwoju, szkolenia wewnętrzne, wsparcie dla łączenia pracy z studiami i elastyczny czas pracy, to jedne z wielu zalet stażu w Comarch. Poznałam technologie, o których na uczelni tylko wspominano, pod okiem doświadczanego mentora.

  • Daniel

    Technologia z którą pracowałem podczas stażu, dała mi naprawdę solidne podstawy do realizacji pracy inżynierskiej. Co więcej, w Comarchu prowadzonych jest bardzo wiele projektów co sprawia, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

  • Mateusz

    W trakcie stażu zostałem przydzielony do projektu SmartBSS i nadal przy nim pracuję. Używam głównie Groovy'ego w Jenkinsie, Pythona oraz Dockera. SmartBSS jest systemem skierowanym do małych wertykali, jak np. operatorzy sieci telefonii komórkowej.

Dlaczego warto rozpocząć karierę od stażu lub praktyk w Comarch?

Pierwszy krok do kariery
Poznaj swoje możliwości rozwoju

Staże i praktyki w Comarch to możliwość zdobycia doświadczenia podczas pracy nad realnymi projektami. Nasze programy dają Ci możliwość współpracy z profesjonalistami, pasjonatami, a także osobami o podobnych zainteresowaniach.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszej grupy na Facebooku – Staże i praktyki w Comarch.