Szukaj ofert

Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

Szukasz nowych wyzwań zawodowych, chcesz łączyć swoją pasję do podróży z rozwojem kariery, a także jesteś osobą zainteresowaną ewentualną relokacją do jednego z oddziałów Comarch? U nas znajdziesz coś dla siebie.

Kariera bez granic

Czy wiesz, że za nami wdrożenia projektów w ponad 100 krajach (w niektórych nawet na pustyni ;) ), a nasze biura mieszczą się m.in. w USA, Niemczech, Francji, Belgii, Tajlandii, Dubaju, Włoszech, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii czy na Ukrainie?

Niezależnie od tego czy wybierzesz pracę w naszym zagranicznym oddziale czy w Polsce, wciąż możesz pracować w projektach dla rynków zagranicznych. 


Dlaczego warto?

Co powiesz na weekendowy wypad z Bangkoku na malowniczą Phuket? Tak jak Kamila podczas delegacyjnych wyjazdów z Mediolanu wolisz raczyć się poranną kawą w otoczeniu rzymskich zabytków? A może foodie to Twoje drugie imię i w naszym międzynarodowym belgijskim teamie podczas lunchów wymienisz się przepisami czy kulinarnymi spostrzeżeniami?
Praca za granicą dla jednych wiąże się z niezapomnianą przygodą, a dla innych jest po prostu sposobem na życie.

Decydując się na relokację do jednego z naszych oddziałów lub na pracę z Polski z zagranicznymi delegacjami, zyskasz nie tylko możliwość poznania kultury i pracy w danym kraju. To także szansa na zdobycie cennego doświadczenia w danym regionie czy wpływ na rozwój firmy (dzięki dynamicznemu rozwojowi oddziału w 2019 roku, Comarch został uznany za najlepszą polską firmę w Belgii).

#miedzynarodowekariery

  • Sami

    Międzynarodowe doświadczenie ma ogromny wpływ na rozwój kariery. Pozwala na budowanie swojej marki na rynku pracy, a kandydat z doświadczeniem zagranicznym jest bardziej ceniony przez pracodawców.

  • Kamila

    W Comarch najbardziej podoba mi się właśnie to, że dostrzega się dobrą pracę każdego, nawet juniora z krótkim stażem, jeśli tylko ma odpowiednie kompetencje i pokazuje chęć współpracy.

  • Dariusz

    Praca w tak unikalnym kraju jak Tajlandia to nie tylko fajne przeżycie. To możliwość poznania, choć części z niezbadanej Azji, podróżowania do unikalnych miejsc oraz odkrycia, w jaki sposób inne kultury patrzą na świat.