Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

3 kroki do Stażu IT 👟

1. Aplikacja na staż

Wypełnij formularz aplikacyjny pod wybraną ofertą. W ciągu kilku dni od aplikacji poinformujemy Cię drogą mailową, czy zakwalifikowaliśmy Cię do kolejnego etapu gry o staż.


2. Testy kwalifikacyjne

Przekazaliśmy Ci informację o zakwalifikowaniu do kolejnego etapu rekrutacji? Świetnie! Już w maju otrzymasz mailem zaproszenie na test kwalifikacyjny. Moduły, z jakich będzie się składał test, zależą od wybranego przez Ciebie profilu stażowego oraz technologii (szczegóły poniżej). W zaproszeniu podamy szczegółowe informacje dotyczące terminu przeprowadzenia testu oraz jego formy. 


3. Rozmowy rekrutacyjne

Udało Ci się zdać test? W takim razie już tylko jeden krok dzieli Cię od rozpoczęcia stażu w Comarch! Jest to rozmowa kwalifikacyjna. Pokaż się na niej z najlepszej strony i od lipca rozpocznij z nami swoją przygodę w świecie IT.

Testy rekrutacyjne 📝

Zakres testów kwalifikacyjnych różni się w zależności od profilu stażowego i wybranych przez Ciebie technologii. Sprawdź, jak będzie wyglądała Twoja gra o staż.
Staż programistyczny ⌨️
Jeśli aplikujesz na staż programistyczny, czeka Cię test ogólnoinformatyczny a także wybór dwóch dodatkowych modułów.

Jeśli chcesz wziąć udział w stażu w Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Gliwicach lub Białymstoku, test z Javy będzie dla Ciebie obowiązkowy.
Staż Inżynier systemowy/ DevOps ⚙️
Aplikujesz na profil Inżynier systemowy/ DevOps? Przygotowaliśmy dla Ciebie test składający się z trzech modułów obejmujących ogólną wiedzę wyniesioną ze studiów informatycznych, system Linux oraz specjalizację DevOps.
Staż aplikacje mobilne 📱
Test dla kandydatów na profil aplikacje mobilne obejmuje wiedzę ogólnoinformatyczną oraz dwie technologie spośród: Swift, Android, Java, .NET, C/C++, bazy danych, web development. Wybór technologii Swift albo Android jest obowiązkowy.
Staż Cyber Security 🛡️
Bierzesz udział w rekrutacji na staż Cyber Security? Podobnie jak pozostali kandydaci, w testach sprawdzisz swoją wiedzę ze studiów informatycznych. Czeka Cię również test z zagadnień cyberbezpieczeństwa a także dodatkowy moduł do wyboru spośród: Linux, Java, Web development.
Staż analiza biznesowa 📋
Aplikujesz na staż na profilu analiza biznesowa? Przygotowaliśmy dla Ciebie jeden test:

  • W Krakowie wybierzesz analizę biznesową: IT, telco lub finanse
  • W Łodzi czeka Cię test z analizy bisnesowej IT
  • W Poznaniu rozwiążesz test z analizy biznesowej Telco
Masz pytania?
Chętnie pomożemy
Przejdź do podstrony z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.