Szukaj ofert

Dlaczego warto aplikować?

Sprawdź, za co lubimy pracę w Comarch.

Indywidualny plan szkoleń i konferencji
Wiemy jak ważny jest ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Pracując u nas, masz możliwość wyboru między czternastoma różnymi ścieżkami kariery. To Ty decydujesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Naszym pracownikom oferujemy szereg szkoleń specjalistycznych z różnych dziedzin, które mogą odbyć m.in. w naszym Centrum Szkoleniowym ulokowanym na terenie kampusu w Krakowie.
Elastyczne godziny pracy
Chciałbyś podjąć pracę, ale wciąż jesteś studentem? Dla nas to nie problem. Wiemy,
że połączenie pracy i zajęć na uczelni bywa trudne, dlatego naszym pracownikom możemy zaoferować umowę na część etatu.
Prywatna opieka medyczna
Posiadamy własne, nowoczesne centrum medyczne iMed24 , które znajduje się na terenie naszego kampusu w Krakowie. Współpracujemy także z różnymi placówkami w innych miastach. Z oferty możesz skorzystać zarówno Ty, jak i członkowie Twojej najbliższej rodziny.
Patriotyzm gospodarczy
Możemy pochwalić się globalnym zasięgiem, ale wciąż pozostajemy firmą o polskim kapitale . Pracując u nas, jesteś częścią organizacji, która płaci w Polsce podatki, wspiera rodzimą gospodarkę, lokalne społeczności i tutaj tworzy najwięcej nowych miejsc pracy.
Dla rowerzystów
Jeździsz do pracy rowerem? To się dobrze składa. Zachęcamy naszych pracowników do poruszania się właśnie tym środkiem transportu. Staramy się rozwijać infrastrukturę sprzyjającą jeździe rowerem (stojaki, zamknięte rowerownie, stacje naprawcze, prysznice). Co więcej, od kilku lat organizujemy także Śniadanie Rowerowe i rywalizacje Comarch ONrun/ONbike, w których udział może wziąć każdy pracownik.
Z piłką w tle
Z kolei miłośników piłki nożnej zachęcamy do udziału w Mundialu Comarch, który jest okazją nie tylko do rywalizacji, ale także świetnej zabawy. W Krakowie zapraszamy także do wspólnych piłkarskich treningów, a jeśli wolisz wspierać profesjonalnych piłkarzy z trybun,
u nas masz taką możliwość. Zarówno Ty, jak
i Twoja najbliższa rodzina, możecie dopingować naszą drużynę - Cracovię, otrzymując od nas karnety.
Wspieranie aktywnego trybu życia
W zdrowym ciele, zdrowy duch! Wspieramy zdrowy i aktywny styl życia, udostępniając naszym pracownikom w pełni wyposażone Centrum Rekreacyjne w Krakowie, a także umożliwiając udział w wielu imprezach sportowych.
Projekty dla największych światowych marek
Realizujemy międzynarodowe projekty dla światowych marek (m.in. Orange, Red Bull, BP Global, Heathrow Airport). Często jako jedna
z nielicznych firm w Polsce pracujemy przy najnowszych, globalnych technologiach. Realnie wpływamy na to, jak będzie wyglądała nasza przyszłość, rozwijając sieć 5G, produkując innowacyjne urządzenia
z dziedziny IoT czy tworząc
rozwiązania smart city.
Badania i rozwój
Jesteśmy firmą opartą na wiedzy
i doświadczeniu w produkcji innowacyjnego oprogramowania i nowoczesnych rozwiązań dla najważniejszych sektorów gospodarki. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi ośrodkami naukowymi. W 2018 roku na R&D przeznaczyliśmy ponad 180 mln złotych.
Spotkania integracyjne
Dobre samopoczucie naszych pracowników
i ich wzajemne relacje są dla nas niezwykle ważne. Zależy na nam na tym, aby każdy
w zespole czuł się komfortowo i mógł poznać swoich współpracowników również poza murami biura, w którym pracuje. Organizujemy spotkania integracyjne
i różnorodne eventy. U nas możesz m.in. otrzymać karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy i wspólnie kibicować Cracovii.
Zawsze na bieżąco
Sprawna komunikacja z i między pracownikami to dla nas ważna kwestia. Staramy się, aby wszyscy byli na bieżąco z wydarzeniami z comarchowego życia. Z myślą o Was powstał nasz wewnętrzny portal, na którym znajdują się informacje o zbliżających się eventach, konkursach, zapisy na wydarzenia i wiele innych. To serwis, który tworzony jest przez pracowników dla pracowników.
Inicjatywy społeczne
Jeżeli tylko chcesz, umożliwimy Ci realny wkład w pomoc lokalnej społeczności – za nami kilka edycji konkursu grantowego "Comarch Cares",
a także wspólne akcje zazieleniania miasta.
Korporacyjny klimat? Nie u nas!
Chcemy, aby każdy czuł się komfortowo. Pracujemy w przyjaznej atmosferze (mówimy sobie "na Ty”) i w kameralnych pokojach (nie mamy open space’ów). Wiemy również, jak ważne bywa oswojenie własnej przestrzeni i poczucie bezpieczeństwa – dlatego brak u nas gorących biurek.