Szukaj ofert

Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

Dlaczego warto aplikować?

Sprawdź, za co lubimy pracę w Comarch.

Wykład z udziałem młodych osób. Prezentacja pokazana na rzutniku. Przemawia mężczyzna
Rozwój i zdobywanie nowych kompetencji
Wiemy jak ważny jest ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji. Pracując u nas, możliwość wyboru różnych ścieżek kariery. To Ty decydujesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Naszym pracownikom oferujemy szkolenia z różnych dziedzin, które mogą odbyć m.in. w naszym Centrum Szkoleniowym.
Elastyczne godziny, praca w modelu hybrydowym
Pracujemy w modelu hybrydowym, łącząc pracę z biura z pracą zdalną.
Chcesz rozpocząć karierę zawodową, ale wciąż jesteś studentem? Dla nas to nie problem. Wiemy, że połączenie pracy i zajęć na uczelni bywa trudne, dlatego naszym pracownikom możemy zaoferować umowę na część etatu.
Uśmiechnięta, młoda kobieta w beżowej koszuli, siedzi przy biurku z laptopem i zielonym kwiatkiem
Kobieta w niebieskiej sukience siedzi przy recepcji w placówce iMED
Prywatna opieka medyczna
Posiadamy własne, nowoczesne centrum medyczne iMed24 , które znajduje się na terenie naszego kampusu w Krakowie. Współpracujemy także z różnymi placówkami w innych miastach. Z oferty możesz skorzystać zarówno Ty, jak i członkowie Twojej najbliższej rodziny.
Patriotyzm gospodarczy
Możemy pochwalić się globalnym zasięgiem, ale wciąż pozostajemy firmą o polskim kapitale . Pracując u nas, jesteś częścią organizacji, która płaci w Polsce podatki, wspiera rodzimą gospodarkę, lokalne społeczności i tutaj tworzy najwięcej nowych miejsc pracy.
Zdjęcie statuetek, będących nagrodami
Parking dla rowerów w garażu podziemnym
Dla rowerzystów
Jeździsz do pracy rowerem? To się dobrze składa. Zachęcamy naszych pracowników do poruszania się właśnie tym środkiem transportu. Staramy się rozwijać infrastrukturę sprzyjającą jeździe rowerem (stojaki, zamknięte rowerownie, stacje naprawcze, prysznice). Co więcej, od kilku lat organizujemy także Śniadanie Rowerowe i rywalizacje Comarch ONrun/ONbike, w których udział może wziąć każdy pracownik.
Z piłką w tle
Z kolei miłośników piłki nożnej zachęcamy do udziału w Mundialu Comarch, który jest okazją nie tylko do rywalizacji, ale także świetnej zabawy. W Krakowie zapraszamy także do wspólnych piłkarskich treningów, a jeśli wolisz wspierać profesjonalnych piłkarzy z trybun,
u nas masz taką możliwość. Zarówno Ty, jak
i Twoja najbliższa rodzina, możecie dopingować naszą drużynę - Cracovię, otrzymując od nas karnety.
Drużyna piłkarska na boisku kopie piłkę
Grupa młodych ludzi, pokrywa różnymi kolorowymi pyłami, po udziale w Color Run
Wspieranie aktywnego trybu życia
W zdrowym ciele, zdrowy duch! Wspieramy zdrowy i aktywny styl życia, udostępniając naszym pracownikom w pełni wyposażone Centrum Rekreacyjne w Krakowie, a także umożliwiając udział w wielu imprezach sportowych.
Projekty dla największych światowych marek
Realizujemy międzynarodowe projekty dla światowych marek (m.in. Orange, Red Bull, BP Global, Heathrow Airport). Często jako jedna
z nielicznych firm w Polsce pracujemy przy najnowszych, globalnych technologiach. Realnie wpływamy na to, jak będzie wyglądała nasza przyszłość, rozwijając sieć 5G, produkując innowacyjne urządzenia
z dziedziny IoT czy tworząc
rozwiązania smart city.
Wykład prezesa firmy podczas corocznego spotkania pracowników
Mężczyzna w okularach w stroju laboratoryjnym przeprowadza testy
Badania i rozwój
Jesteśmy firmą opartą na wiedzy
i doświadczeniu w produkcji innowacyjnego oprogramowania i nowoczesnych rozwiązań dla najważniejszych sektorów gospodarki. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi ośrodkami naukowymi. W 2020 roku na R&D przeznaczyliśmy ponad 260 mln złotych.
Spotkania integracyjne
Dobre samopoczucie naszych pracowników
i ich wzajemne relacje są dla nas niezwykle ważne. Zależy na nam na tym, aby każdy
w zespole czuł się komfortowo i mógł poznać swoich współpracowników również poza murami biura, w którym pracuje. Organizujemy spotkania integracyjne
i różnorodne eventy. U nas możesz m.in. otrzymać karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy i wspólnie kibicować Cracovii.
Grupa przepranych, młodych ludzi pozuje do zdjęcia
Tablet, który prezentuje mniejsze kwadraty ze zdjęciami ze strony internetowej
Zawsze na bieżąco
Sprawna komunikacja z i między pracownikami to dla nas ważna kwestia. Staramy się, aby wszyscy byli na bieżąco z wydarzeniami z comarchowego życia. Z myślą o Was powstał nasz wewnętrzny portal, na którym znajdują się informacje o zbliżających się eventach, konkursach, zapisy na wydarzenia i wiele innych. To serwis, który tworzony jest przez pracowników dla pracowników.
Inicjatywy społeczne
Jeżeli tylko chcesz, umożliwimy Ci realny wkład w pomoc lokalnej społeczności – za nami kilka edycji konkursu grantowego "Comarch Cares",
a także wspólne akcje zazieleniania miasta.
Dwójka dorosłych osób i dwoje dzieci sadzą drzewka
Trójka uśmiechniętych pracowników biurowych podczas spotkania biznesowego
Korporacyjny klimat? Nie u nas!
Chcemy, aby każdy czuł się komfortowo. Pracujemy w przyjaznej atmosferze (mówimy sobie "na Ty”) i w kameralnych pokojach (nie mamy open space’ów). Wiemy również, jak ważne bywa oswojenie własnej przestrzeni i poczucie bezpieczeństwa – dlatego brak u nas gorących biurek.