Szukaj ofert

Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

Comarch w liczbach

specjalistów

biur w 33 państwach

mln na badania i rozwój

ośrodków Data Center na całym świecie

Pracuj z nami
POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU
Sukces Comarch ma już 7000 matek i ojców. To dla nich każdego dnia tworzymy przestrzeń przyjazną zdobywaniu nowych szczytów. Dobrze wiemy, że ich rozwój – to nasz rozwój. Z otwartymi ramionami przyjmujemy nie tylko doświadczonych specjalistów, ale też juniorów. Z dumą obserwujemy, jak na naszych oczach rosną, zyskując cenną wiedzę i doświadczenie.
Nie programujesz? Nic straconego! Comarch to aż 14 różnych ścieżek kariery. Od analityki, przez zarządzanie, po marketing i sprzedaż. Znajdź ofertę dla siebie i aplikuj, a jeśli w tej chwili nie widzisz idealnego stanowiska – zostaw nam swoje CV. Będziemy o Tobie pamiętać.

Za co lubimy pracę w Comarch?

Poznajmy się

Dobra atmosfera, zgrany zespół.
Co cenimy sobie najbardziej w Comarch?

  • Marcin

    Moi koledzy i koleżanki to mistrzowie rozwiązywania problemów nierozwiązywalnych. Dzięki opanowaniu i cierpliwości jesteśmy w stanie pokonać każdą trudność.

  • Paweł

    Comarch, jako duża firma informatyczna, był dla mnie oczywistym wyborem. Trafiłem na ludzi, którzy doceniają zaangażowanie i determinację. Praca tutaj to przede wszystkim świetna atmosfera i duże możliwości rozwoju.

  • Dominika

    Swoją przygodę z Comarch rozpoczęłam od stażu. Po trzech miesiącach zdecydowałam się zostać. Zawsze mogę liczyć na pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek. Dzięki temu atmosfera jest świetna!

Comarch w jednym słowie
Co o pracy sądzą nasi koledzy i koleżanki?