Szukaj ofert

Comarch w liczbach

specjalistów

biura w 33 państwach

mln na badania i rozwój

ośrodków Data Center na całym świecie

Pracuj z nami
POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU
W Comarch stawiamy przede wszystkim na ludzi. Zatrudniamy zarówno specjalistów, jak i osoby mniej doświadczone. Wspieramy rozwój i zaangażowanie naszych pracowników. Wyposażymy Cię w wiedzę, umożliwimy zdobycie nowego doświadczenia, a reszta zależy od Ciebie. Masz do wyboru aż 14 ścieżek kariery i szereg szkoleń. Chcesz rozwijać się w obrębie analityki? A może bardziej kręci Cię marketing lub design? Nie jesteśmy tylko firmą dla programistów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Podejmij wyzwanie i aplikuj. Jeśli aktualnie nie ma dla Ciebie idealnej oferty pracy, zostaw nam swoje CV!

Za co lubimy pracę w Comarch?

Poznaj nas

Dbamy o rozwój umiejętności naszych pracowników i o komunikację między nimi,
a także tworzymy bezpieczne środowisko pracy.

  • Marcin

    Moi koledzy i koleżanki to mistrzowie rozwiązywania problemów nierozwiązywalnych. Dzięki opanowaniu i cierpliwości jesteśmy w stanie pokonać każdą trudność. Nawet tę, która na pierwszy rzut oka wydawała się niemożliwa do pokonania.

  • Dominika

    Swoją przygodę z Comarch rozpoczęłam od stażu. Po trzech miesiącach zdecydowałam się zostać. Zawsze mogę liczyć na pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek. Dzięki temu atmosfera jest świetna!

  • Kamil

    Fantastyczna atmosfera, projekty, które mają znaczenie i elastyczne godziny pracy, których nie przebije żadna inna firma - to jest właśnie to, co cenię najbardziej w mojej pracy!

Sprawdź, co o pracy w Comarch mówią
nasi koledzy i koleżanki