Szukaj ofert

Stawiamy na przyjazną atmosferę

Chcemy, aby każdy pracownik czuł się u nas komfortowo. Dlatego ważny jest dla nas szacunek, zaufanie oraz wzajemna życzliwość.

Profesjonalizm i pasja
PRACUJ Z NAJLEPSZYMI
U nas będziesz pracować ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Nie osiadają na laurach, ciągle podnosząc swoje kompetencje – są ekspertami w swoich dziedzinach. Nasz zespół wyróżnia się przede wszystkim zaangażowaniem w pracę, ale także poza nią. Pasje to coś, co go cechuje. Miłośnicy rugby, wspinaczek górskich, zapaleni kolarze czy hodowca motyli – to tylko niewielka część pozytywnych zapaleńców, których u nas spotkasz.

Poznaj nas

Dbamy o rozwój umiejętności naszych pracowników i o komunikację między nimi, a także tworzymy bezpieczne środowisko pracy.

  • Maria

    "Moja praca współgra z moim życiem. Podróże, wyzwania i zaskakujące zadania. Z drugiej strony jest też elastyczny czas pracy, przyjazna atmosfera i przyjaciele."

  • Dominika

    "Swoją przygodę z Comarch rozpoczęłam od stażu. Po trzech miesiącach zdecydowałam się zostać. Zawsze mogę liczyć na pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek. Dzięki temu atmosfera jest świetna!"

  • Kasia

    "Mówi się, że w pracy najważniejsi są ludzie i atmosfera. Ja mam to szczęście, że każdego dnia spotykam w pracy wyjątkowe i niezastąpione osoby, które dają mi złote rady oraz wsparcie, zawsze gdy tego potrzebuję."

Wspólne inicjatywy

Sukces to praca zespołu, dlatego łączymy siły również w terenie. Wspieramy społeczności lokalne i aktywnie spędzamy czas wolny.

Praca zespołowa
DOŁĄCZ DO NAS
Chcemy, abyś mógł realizować się także w innych obszarach. Będąc częścią comarchowej ekipy, możesz mieć wpływ na rozwój swojej społeczności lokalnej - organizujemy zarówno zbiórki charytatywne, jak i akcje sadzenia drzewek. A może lubisz sport? Dobrze się składa, bo sportowe eventy, dzięki którym zadbasz o swoje zdrowie, a także pogłębisz relacje z kolegami – to wartość dodana.