Zobacz podobne oferty

Analityk finansowo⁠-⁠leasingowy

Numer referencyjny: AFL/A
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Analityka finansowo-leasingowego. W naszym zespole rozwijamy systemy klasy ERP dostosowując je do zmieniających się przepisów prawa, a także do specyficznych wymagań naszych klientów m.in. banków zajmujących się obsługą procesów leasingowych.
Do naszego zespołu, poszukujemy pracowników, których zadaniem będzie analiza wymagań i oczekiwań  klientów oraz projektowanie konkretnych rozwiązań, które rozszerzą obecną funkcjonalność „naszego ERPa”.
Oferujemy ciekawą, twórczą pracę w kilkudziesięcioosobowym zespole projektantów, konsultantów, programistów i inżynierów. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • Wiedza z obszaru funkcjonowania zasad obsługi księgowej dla produktów leasingowych
  •  Doświadczenie w projektowaniu procesów biznesowych u Klientów z branży finansowej
  • Znajomość systemów klasy ERP w obszarze finansowo-księgowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka SQL

TWOJE ZADANIA

  •  Analiza wymagań biznesowych, rozwój procesów obsługi produktów leasingowych
  •  Konfiguracja Systemu ERP: pomoc przy dostosowaniu Systemu do wymagań i specyfiki klienta oferującego usługi leasingowe
  • Wsparcie merytoryczne Klientów

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów