Czym się zajmujemy?

 

Sektor finansowy powstawał razem z bazą klientów oraz instytucji, dla których tworzyliśmy rozwiązania. Na początku działaliśmy w Polsce, dzisiaj rozwijamy się również na rynkach europejskich. Nasza historia powstała dzięki pasji i zaangażowaniu, które zbudowały silną pozycję marki Comarch w świecie finansów.

 

 

Nasze projekty

Comarch Finanse dostarcza oprogramowanie dla banków, agencji ubezpieczeniowych, domów maklerskich, spółek zarządzających aktywami oraz funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Na portfolio sektora składa się ponad 100 zadowolonych klientów w więcej niż 30 krajach, co traktujemy jako nasze największe osiągnięcie.

Naszą misją jest zysk naszych klientów. Wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie, a jednocześnie duża elastyczność – te cechy opisują systemy i aplikacje Comarch dla branży finansowej.

Możemy poszczycić się wieloma różnorodnymi liniami produktów, doświadczeniem, które odpowiada na wymagania i potrzeby klientów. Dzisiaj ponad 4 miliony użytkowników oraz 9,5 miliona kont bankowych jest obsługiwanych przez system Comarch Corporate Banking, co sumarycznie daje ponad 400 milionów transakcji rocznie.

 

W 2016 roku opracowaliśmy prototyp aplikacji dla zarządzania majątkiem, która czerpie z technologii nigdy wcześniej nieużywanej w tym kontekście – wirtualnej rzeczywistości. Comarch Wealth Management app to innowacyjne połączenie planowania finansowego oraz doradztwa inwestycyjnego  w jednym. Zobacz film z prezentacji na Finovate Spring w San Jose.

 

 

Co nas wyróżnia?

Tworzymy rozwiązania informatyczne zgodnie  ze światowymi standardami, a także regulacjami prawnymi.  Śledzimy trendy panujące na rynkach finansowych tak, aby każdy nasz produkt był konkurencyjny i dopracowany w najmniejszych szczegółach. FBU to: 

Poznaj inne sektory Comarch