Zobacz podobne oferty

Starszy programista PHP (marketing automation)

Numer referencyjny: SPHP/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Dołącz do zespołu, który rozwija system związany z marketing automation, operujący na dużych wolumenach danych. Zespół, do którego Cię zapraszamy, ma wpływ na decyzje i kierunki rozwoju oprogramowania. Udzielamy się też w społeczności open source - zatem efekty Twojej pracy mogą być inspiracją również dla programistów spoza naszej firmy. W pracy stosujemy elementy metodyk zwinnych.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, mile widziani również studenci ostatnich lat
  • Bardzo dobra znajomość: standardu PSR wzorców projektowych, PHP 7+, frameworka Symfony 4 i/lub 5, baz danych MySQL (replikacja, indeksy itp.)
  • Dobra znajomość PHPUnit
  • Znajomość RestAPI, JavaScript, Twig, HTML5 i CSS3, jak również systemu kontroli wersji Git
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość:
    • Systemów kolejkowych
    • DMARC, SPF i DKIM
    • Web Application Firewall (WAF)
    • Dowolnego rozwiązania do CI/CD
    • Wiedza dotycząca administracji serwerami i systemu Linux

TWOJE ZADANIA

  • Budowa i rozwój funkcjonalności związanych z marketing automation
  • Tworzenie dedykowanych wtyczek
  • Integracja systemów
  • Pisanie testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • Wsparcie techniczne
  • Tworzenie dokumentacji

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie z polskim kapitałem i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla Grupy Kapitałowej Comarch
  • Możliwość wpływu na stosowane technologie oraz architekturę aplikacji
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress code'u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Praca w IT w Krakowie