Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. marketingu treści - Content Manager

Numer referencyjny: CM/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Interesujesz się marketingiem internetowym i śledzisz najnowsze trendy? Jesteś osobą kreatywną, która sprawnie posługuje się językiem angielskim? Posiadasz doświadczenie w marketingu treści i pasję do nowych technologii? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Obecnie do zespołu poszukujemy doświadczonego Content Managera, który będzie tworzyć oryginalne, wysokiej jakości treści i materiały w różnych kanałach marketingowych.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze marketingu treści
  • Umiejętność efektywnego wyszukiwania i oceny wartościowych treści
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie w tworzeniu różnorodnych treści (posty do social media, mailingi, artykuły, dłuższe formy jak ebooki)
  • Lekkie pióro oraz techniczne zacięcie
  • Dobra współpraca w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szukania rozwiązań
  • Samodzielność w działaniu i odwaga w proponowaniu nowych rozwiązań

TWOJE ZADANIA

  • Analiza person oraz generowanie nowych pomysłów na treści
  • Weryfikacja istniejącego contentu pod kątem dodatkowego jego wykorzystania
  • Tworzenie treści wynikających z opracowanego kalendarza (treści do social media, artykuły, mailingi) oraz dłuższych treści tj. eBooki
  • Analiza trendów i tematów ważnych dla grupy docelowej (także pod kątem person i ich potrzeb)
  • Współpraca z działem SEO w zakresie tworzenia wartościowych pod SEO treści
  • Optymalizacja treści na naszych stronach internetowych

 DLA CIEBIE

  • Wyzwania i rozwój zawodowy
  • Szeroka oferta szkoleń i ścieżek kariery
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Praca w IT w Krakowie