Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. marketingu internetowego

Numer referencyjny: SMI/ERP
Lokalizacje:
Kraków

W internetach czujesz się jak ryba w wodzie, a do tego jesteś osobą kreatywną, która na bieżąco śledzi trendy marketingowe? Sprawdź naszą ofertę dla specjalisty ds. marketingu internetowego, który będzie ściśle współpracować z product managerami i działem sprzedaży. Będziesz zajmować się marketingiem online innowacyjnych produktów i usług dla firm dostępnych w modelu chmurowym i w aplikacjach mobilnych. Poszukujemy osoby, która nie tylko poprowadzi rozpoczęte już kampanie, potrafi tworzyć nowe, ale również potrafi ocenić jakość oraz efektywność prowadzonych działań.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość kanałów reklamy digital w B2B
  • Dwuletnie doświadczenie w digital marketingu
  • Kreatywność i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Umiejętność przełożenia zdefiniowanych celów biznesowych na działania operacyjne
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie stronami produktowymi - dbanie o bieżące poprawne funkcjonowanie i ciągły rozwój
  • Odpowiedzialność za pozycjonowanie stron, współtworzenie strategii SEO, doradztwo w zakresie tworzenia kontentu i samodzielne tworzenie wybranych treści, znajomość zasad i narzędzi SEO
  • Współpraca ze specjalistami w zakresie kampanii Adwords i Social Media
  • Kreowanie i realizacja oraz optymalizacja kampanii produktowych wpływających na realizację celów
  • Analiza działań pod kątem podnoszenia ROI, optymalizacja kampanii
    (dobra znajomość Google Analytics)
  • Cykliczne raportowanie z efektów pracy
  • Aktywne wsparcie większych działań reklamowych prowadzonych w sektorze

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
    a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Poznajmy się