Zobacz podobne oferty

Serwis sprzątający (Cracovia Training Center)

Numer referencyjny: S/Cr
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior
MKS Cracovia jest najstarszym klubem sportowym w Polsce. Do dziś zrzesza miłośników piłki nożnej i hokeja, a swoim zawodnikom oferuje jak najlepsze warunki do treningów. Od 2021 roku w Rącznej (gm. Liszki, woj. małopolskie) działa Cracovia Training Center – nowoczesny ośrodek treningowy wyposażony w infrastrukturę wypoczynkową i regeneracyjną.

Nawiążemy współpracę z sumienną i dokładną osobą w celu wsparcia serwisu sprzątającego. Poszukujemy osoby, która będzie dbała o porządek i czystość ośrodka.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Otwartość na ludzi, komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność planowania własnej pracy
  • Dyspozycyjność - praca zmianowa oraz w weekendy

TWOJE ZADANIA

  • Utrzymywanie w należytej czystości w ośrodku sportowym
  • Sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń: biur, korytarzy, szatni
  • Współpraca z innymi pracownikami serwisu sprzątającego

  • Umowa zlecenie z perspektywą długoterminowego zatrudnienia po wysokim sezonie
  • Pełne przeszkolenie
  • Wynagrodzenie zawsze na czas

Najstarszy klub sportowy w Polsce