Projektant WMS

Numer referencyjny: PM/M
Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • znajomość systemów klasy ERP z naciskiem na obszary Logistyki/WMS
  • minimum rok doświadczenia, jako projektant lub konsultant systemów klasy WMS
  • znajomość narzędzi do tworzenia prototypów i aplikacji graficznych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Obowiązki:

  • sporządzanie projektów funkcjonalnych i merytorycznych systemu Comarch WMS
  • tworzenie prototypów interfejsu użytkownika systemu
  • prowadzenie testów projektanckich systemu
  • udział w kreowaniu wizji rozwoju systemu
  • prowadzenie wywiadów/konsultacji merytorycznych z Klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach
  • spotkania integracyjne

PROJEKTANT WMS