Zobacz podobne oferty

Programista webMethods

Numer referencyjny: PW/A
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Tarnów
Doświadczenie:
Regular

Weź udział w tworzeniu nowej, złożonej aplikacji użytkowej, obsługującej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z różnych krajów, realizowanej w nowych technologiach.
Jeśli masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji, a do tego interesujesz się AI lub machine learningiem, dołącz do nas!
Z nami zdobędziesz wartościowe doświadczenie i rozwiniesz swoje kompetencje.
Nie czekaj sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość
    • webMethods
    • relacyjnych baz danych oraz języka SQL
    • języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git)
  • Wiedza z zakresu utrzymaniu dużych, zintegrowanych systemów informatycznych działających w Internecie
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Pomysłowość
  • Orientacja na znajdowanie rozwiązań

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania
  • Rozwój modułów oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)

  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w tybie hybrydowym (po okresie wdrożenia)

Poznajmy się