Mobile Applications Developer

Numer referencyjny: MAP/TFSM
Łódź

Profil pracownika:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum rok doświadczenia w projektach komercyjnych
  • Praktyczna znajomość Java lub Kotlin
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Mile widziana znajomość Gradle

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o najnowsze  technologie
  • Podnoszenie jakości i funkcjonalności istniejącego kodu
  • Przeprowadzanie testów developerskich
  • Przygotowanie dokumentacji wykonanej pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole
  • Szeroki wybór benefitów (karty sportowe, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie biletów do kina i wiele innych)
  • Spotkania integracyjne (piknik rodzinny, Mikołajki, spotkanie świąteczne, eventy projektowe)
  • Ergonomiczne biuro w murach zabytkowej fabryki
  • Minimum dwa monitory do pracy

MOBILE APPLICATIONS DEVELOPER