Szukaj ofert

Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

Programista Full Stack Angular/.NET (ERP)

Numer referencyjny: PFA/E
Lokalizacje:
Kraków, Lublin
Doświadczenie:
Junior, Regular, Senior

Marzysz o pracy jako programista Full Stack Angular/.NET? A może masz już doświadczenie, ale poszukujesz nowych wyzwań? Świetnie się składa! Aktualnie do naszego zespołu w sektorze ERP poszukujemy programistę Full Stack z umiejętnością programowania w języku C# oraz znajomością frameworka Angular.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Umiejętność programowania w C#
  • Znajomość platformy .NET Framework / .NET Standard
  • Mile widziane
    • znajomość Angular 11+, GIT, node.js oraz umiejętność pisania w Typescript,
    • umiejętność programowania asynchronicznego z wykorzystaniem biblioteki RxJS
    • swoboda w pisaniu testów BDD w Jasmine

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja nowych funkcji w aplikacji
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Dbanie o dobre praktyki programowania i architekturę projektu
  • Prowadzenie Code review młodszych programistów

DLA CIEBIE

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w oparciu o najnowocześniejsze technologie
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym, po okresie wdrożenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

#comarch