Programista Full Stack Angular/.NET (ERP)

Numer referencyjny: PFA/E
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Masz już doświadczenie jako programista Full Stack Angular/ .NET, ale poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Świetnie się składa! Aktualnie do naszego zespołu w sektorze ERP poszukujemy osoby z praktycznym doświadczeniem w programowaniu w języku .NET oraz znajomością frameworku Angular.

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem oraz rozwojem oprogramowania systemów klasy ERP. Do naszych produktów należy m.in. Comarch ERP Optima, z którego korzysta 75,000 małych i średnich firm w Polsce oraz Comarch ERP XT, który umożliwia małym firmom łatwe wystawianie faktur, sprawne księgowanie, obsługę magazynu oraz faktoring i windykację.

Dołącz do naszego zespołu i miej realny wpływ na rozwój wiodących systemów dla małych i średnich przedsiębiorstw!

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne)
  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu w języku .NET/ .NET CORE/ C# (mile widziana znajomość wybranego ORM np. Entity Framework Core, Entity Framework)
  • Znajomość platformy .NET Framework / .NET Standard
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Mile widziana:
    • znajomość Angular 11+, GIT, node.js oraz umiejętność pisania w Typescript
    • umiejętność programowania asynchronicznego z wykorzystaniem biblioteki RxJS
    • swoboda w pisaniu testów BDD w Jasmine

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Przygotowywanie poprawek dla systemów działających u klientów
  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania i prowadzenie code review
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w oparciu o najnowocześniejsze technologie
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym, po okresie wdrożenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Poznajmy się