Programista iOS (bankowość mobilna)

Numer referencyjny: PIO/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa, Gliwice, Rzeszów, Kielce
Doświadczenie:
Junior, Regular, Senior

Jeśli pasjonujesz się platformami mobilnymi i chcesz zamieniać kod na przyjazne dla użytkownika aplikacje, a także uczyć się nowych technologii i mieć realny wpływ na kierunki rozwoju naszych aplikacji - chcemy Cię poznać! Jako Programista iOS będziesz współpracować z naszymi zespołami w celu tworzenia funkcjonalnych aplikacji mobilnych odpowiadających na realne potrzeby rynku.

Dołącz do nas już dziś i zaprojektuj/ zbuduj z nami następną generację naszych aplikacji mobilnych!

PROFIL PRACOWNIKA

    • Wykształcenie wyższe informatyczne
    • Bardzo dobra znajomość: Swift i UIKit
    • Doświadczenie w:
      • projektowaniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych na iOS
      • tworzeniu testów UNIT/UI oraz pracy zgodnie z procesami CI/CD
    • Znajomość:
      • wzorców projektowych m.in. MVVM i/lub VIPER
      • systemu kontroli wersji Git
      • zasad projektowania SOLID
    • Język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
    • Umiejętność:
      • analitycznego myślenia, z dobrym podejściem do rozwiązywania problemów
      • pracy w zespole
    • Dodatkowo mile widziane, jeśli:
      • masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji na watchOS
      • potrafisz tworzyć aplikacje wielomodułowe oraz znasz proces wydawania aplikacji iOS na AppStore
      • masz za sobą pracę nad skryptami BASH/RUBY oraz potrafisz tworzyć własne Cocoa Pods

    TWOJE ZADANIA

    • Tworzenie w pełni funkcjonalnych aplikacji mobilnych
    • Utrzymanie wysokiej jakości kodu
    • Rozpoznawanie, wdrażanie i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych
    • Bycie na bieżąco z nowymi trendami technologicznymi

    • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
    • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
    • Praca w modelu hybrydowym
    • Elastyczne godziny pracy
    • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
    • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich

    Poznajmy się