Programista .NET

Numer referencyjny: PN/pr
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Łódź, Gliwice
Doświadczenie:
Regular, Senior
W Comarch lubimy pracować w .NET - wykorzystujemy go zarówno do tworzenia używanych przez całą firmę aplikacji wewnętrznych, ale przede wszystkim, budujemy w nim systemy dla naszych klientów. A wszystko z zachowaniem najwyższych standardów i przy współpracy wielu specjalistów!

Szukasz pracy, gdzie Twoje zadania to nie tylko pisanie kodu, ale także wdrażanie własnych pomysłów i nadawanie kierunku rozwoju produktu? Jesteś na bieżąco z trendami, chcesz się stale rozwijać i nie lubisz nudy? Takich ludzi szukamy! Aplikuj i dołącz do Comarch jako Programista .NET!

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy z: NET/ C#, relacyjnymi bazami danych: PostgreSQL lub MSSQL, systemem kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość:
    • technologii webowych: HTML/ CSS/ JavaScript/ AngularJS
    • WinForms, WPF - Windows Presentation Foundation
    • jednego z silników ORM (np. NHibernate, EntityFramework)
    • REST Web Services
    • wzorców projektowych i architektonicznych
    • procesów i narzędzi CI/CD

TWOJE ZADANIA

  • Rozwój oprogramowania Comarch w technologii .NET
  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Dbałość o jakość kodu poprzez stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview

  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Brak dress code’u
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia oraz wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy

Poznajmy się