Młodszy konsultant asysty technicznej ze znajomością języka włoskiego

Numer referencyjny: MKATJW/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior

Pracując na stanowisku konsultanta asysty technicznej, będziesz wspierać projekty z pogranicza IT i biznesu. Poszukujemy osób komunikatywnych, które staną w pierwszym szeregu kontaktu pomiędzy klientem a naszymi specjalistami. Atutem będzie także analityczny umysł i umiejętność wyciągania kluczowych wniosków.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Dobra znajomość języka włoskiego i angielskiego (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office, Internet, e-mail)
  • Komunikatywność oraz dobra dykcja
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub chęć jego zdobycia

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne klientów polskich i zagranicznych (obsługa zgłoszeń mailowych i telefonicznych – praca w systemie JIRA)
  • Udział w podłączeniach firm do platformy Comarch EDI
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi aplikacji Comarch EDI i ECM
  • Praca stacjonarna w dni robocze, w trybie zmianowym w godz. 7:00-20:00 po 8h

  • Stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • Zróżnicowany system premiowy – premie wydajnościowe, projektowe, sprzedażowe
  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport
  • Darmowy dostęp do kompleksu rekreacyjnego (basen, siłownia, sauna)
  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów dla firm z branży Retail / FMCG / Logistyka / Motoryzacja zgodnie z międzynarodowymi standardami
  • Cykliczne wyjazdy i imprezy integracyjne
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress codu
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Praca w IT w Krakowie