Konsultant asysty technicznej (ERP 4.0)

Numer referencyjny: KATE/E
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa, Wrocław
Doświadczenie:
Junior, Regular

Rozwiązania ERP 4.0 są wykorzystywane przez ponad 22 tysiące firm z różnych branż. Nieustannie wzbogacamy je o szereg nowoczesnych rozwiązań jak np. aplikacje mobilne dla firm, narzędzia e-commerce, business intelligence zgodnie z trendami Internetu Rzeczy (IoT) i Przemysłu 4.0. Systemy Comarch ERP tworzą ekosystem rozwiązań i aplikacji, które współpracując ze sobą, pomagają w efektywnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Masz doświadczenie w pracy z klientem i potrafisz myśleć analitycznie? Sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne)
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy wielowątkowej
  • Znajomość przebiegu procesów biznesowych w przedsiębiorstwie (mile wdziana znajomość zagadnień logistyczno-biznesowych)

TWOJE ZADANIA

  • Konsultacje merytoryczne i techniczne dla klientów
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi systemu
  • Nadzór nad realizacją zgłoszeń błędów i zmian

  • Udział w dużym, ambitnym projekcie o zasięgu międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Hybrydowy tryb pracy po okresie wdrożenia
  • Duża samodzielność w realizacji zadań i ich różnorodność

Poznajmy się