Zobacz podobne oferty

Kierownik marketingu produktowego Comarch Cloud

Numer referencyjny: MCC/U
Lokalizacje:
Kraków

W ramach strategii rozwoju produktów oferowanych w modelu cloud poszukujemy samodzielnej i kreatywnej osoby na stanowisko kierownika marketingu, która będzie miała za zadanie rozbudowę serwisu cloud.comarch.com oraz opracowanie
i realizację strategii marketingowej platformy.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w marketingu
  • Doświadczenie i znajomość specyfiki procesów marketingu i sprzedaży na rynkach masowych
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego
  • Orientacja biznesowa
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA

  • Opracowanie i realizacja strategii marketingowej dla produktów oferowanych
    w modelu cloud
  • Budowanie, prowadzenie i analiza całości działań marketingowych pod kątem podnoszenia ROI
  • Opracowywanie materiałów marketingowych
  • Zarządzanie komunikacją marketingową wspierającą sprzedaż
  • Analiza i wytyczanie kierunków oraz wprowadzania innowacji w kampaniach online i mobile skierowanych do rożnych grup docelowych
  • Analiza rynku, konkurencji i trendów
  • Współpraca z agencjami i domami mediowymi
  • Koordynacja prac różnych osób i jednostek organizacyjnych zaangażowanych
    w procesy marketingowe
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem i cykliczne omawianie efektów prac

DLA CIEBIE

  • Udział w ciekawych projektach
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Praca w IT w Krakowie