Zobacz podobne oferty

Kierownik ds. rozwoju biznesu (FinTech Apfino)

Numer referencyjny: KRB/FC
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem nowej platformy fintechowej Comarch Apfino, do naszego zespołu poszukujemy kierownika ds. rozwoju biznesu. Jeśli rozglądasz się za nowymi wyzwaniami, świetnie rozumiesz branżę finansową oraz masz doświadczenie we współpracy i negocjowaniu umów z klientami biznesowymi, to czekamy właśnie na Ciebie!

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane finanse, bankowość, ekonomia i pokrewne)
  • Mininum 2letnie doświadczenie w pracy w sprzedaży produktów w sektorze B2B (preferowana branża bankowość/finanse)
  • Znajomość:
    • potrzeb klientów biznesowych w kontekście usług finansowych
    • produktów i usług finansowych dla firm
  • Doświadczenie w negocjowaniu umów
  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
  • Dobra znajomość język angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, innowacyjność oraz orientacja biznesowa
  • Dokładność, sumienność i rzetelność
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz elastycznego reagowania na zmieniające się wymagania biznesowe

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie współpracą z obecnymi partnerami biznesowymi
  • Analiza rynku w poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych
  • Negocjowanie warunków współpracy z partnerami biznesowymi
  • Przygotowywanie umów z partnerami biznesowymi oraz koordynowanie prac nad umowami
  • Współpraca z działem prawnym, biznesem i IT
  • Współtworzenie modelu sprzedaży dla platformy usług finansowych

  • Możliwość współtworzenia nowego startupu fintechowego i realizacji własnych pomysłów
  • Ciekawe zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Znakomite środowisko do rozwoju i przyjazną atmosferę pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

5 umiejętności, które powinien posiadać każdy BDM!