Inżynier DevOps

Numer referencyjny: IO/F
Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux lub/i Windows
  • Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych
  • Wiedza z zakresu zagadnień sieciowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL
  • Mile widziana umiejętność programowania w przynajmniej jednym języku skryptowym (Bash, Perl)

TWOJE ZADANIA

  • Odpowiedzialność za wdrożenie oprogramowania w środowisku klienta
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie oraz budowanie środowisk wewnętrznych
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
  • Konfiguracja, administracja i monitorowanie efektywności działania systemów działających pod rygorem dużej wydajności i dostępności
  • Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących

DLA CIEBIE

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Spotkania integracyjne
  • Indywidualny fundusz szkoleniowy
  • Atrakcyjne wyzwania i możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Projekty na całym świecie – podróże biznesowe i globalne możliwości zawodowe
  • Realizujemy projekty używając najnowszych technologii i najlepszych metodologii
  • Bogate portfolio ciekawych, globalnych klientów

INżYNIER DEVOPS