Zobacz podobne oferty

Business Development Manager - DACH region

Numer referencyjny: BDM/REK
Lokalizacje:
Kraków

Naszym pracownikom otwieramy drzwi do rozwoju w obszarze branży IT w globalnych projektach. Jesteśmy liderem polskiego rynku oprogramowania, nieustannie rozwijającym nowe technologie w kraju jak i zagranicą. Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe, a w dłuższej perspektywie nawet na relokację do jednego z oddziałów Comarch w Europie ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy zaangażowanej oraz nastawionej na rezultaty osoby z doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań IT, dla której codzienne wyzwania w języku niemieckim będą źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego.

Jeśli tak samo jak my uważasz, że relacje z klientami są kluczowe w budowaniu marki, a dodatkowo cenisz sobie długotrwałe relacje biznesowe - zapraszamy do aplikacji!

  • Wykształcenie wyższe w obszarze: informatyki, zarządzania, finansów, ekonomii lub pokrewnym
  • Doświadczenie w
    • prezentacjach biznesowych,
    • negocjacjach handlowych
    • analizie rynku i konkurencji
  • Orientacja na rozwój kariery w rozwoju sprzedaży rozwiązań IT, product managementu lub consultingu
  • Umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji, zrozumienia potrzeb biznesowych, komunikacji z klientami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

TWOJE ZADANIA

  • Efektywna sprzedaż rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych
  • Budowanie portfolio nowych klientów
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  • Różnorodne działania sprzedażowe (w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach)
  • Przygotowywanie materiałów sprzedażowych w oparciu o standard firmy oraz prezentacji zgodnie z potrzebami klienta, przy wsparciu ekspertów wykazujących się dużą wiedzą oraz doświadczeniem

DLA CIEBIE

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy na rynku DACH
  • Po okresie wdrożenia możliwość relokacji do jedengo z oddziałów Comarch w Europie
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje biznesowe
  • Zdobycie profesjonalnego doświadczenia w międzynarodowych projektach z branży IT
  • Codzienny kontakt zawodowy w języku niemieckim
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazne środowisko pracy wspierające dzielenie się wiedzą, wspólny rozwój i tworzenie innowacji
  • Możliwość rozwoju osobistego w obszarach związanych z nowymi technologiami IT
  • Wsparcie wykwalifikowanych sprzedawców oraz inżynierów w kontaktach z klientami

Praca w IT w Krakowie