Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

Moje CV przeszło pozytywnie weryfikacje w Comarch, co dalej?

Na większość stanowisk programistycznych, testerskich, czy inżynierskich w ramach drugiego etapu rekrutacji prowadzimy testy kwalifikacyjne. Kandydat, który zaaplikuje na takie stanowisko, po pozytywnej preselekcji może spodziewać się maila z zaproszeniem na testy wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi tego, jak takie testy wyglądają.

Jak wyglądają testy kwalifikacyjne w Comarch?

To zależy, od wybranego przez Ciebie stanowiska.
Dla przykładu, jeśli aplikujesz na stanowisko Programista Java w Comarch, to dwoma modułami obowiązkowymi będzie moduł ogólny (zawierający podstawową wiedzę z zakresu IT) oraz moduł z technologii Java. Jeśli masz ochotę, możesz wybrać również dodatkowe technologie, których znajomością chciałbyś wykazać się na teście. Na pewno docenimy Twoją wszechstronność 😊
A teraz do rzeczy, testy składają się z pytań zamkniętych z odpowiedziami wielokrotnego wyboru. Przeprowadzane są w formie zdalnej na naszej platformie. Do ich rozwiązania nie będziesz potrzebował kamerki ani mikrofonu. Test trwa zwykle od 20 do 60 minut w zależności od ilości wybranych modułów, dlatego zawsze staramy się ustalić dogodną godzinę do napisania testu.

Napisałem test w Comarch, co dalej?

Po napisaniu testu maksymalnie w ciągu dwóch tygodni postaramy się przekazać informację zwrotną. Jeśli wynik testu jest negatywny, prześlemy podziękowania za udział w procesie. Jeśli wynik będzie pozytywny, gratulacje! To już połowa sukcesu. Teraz jeszcze tylko udana rozmowa kwalifikacyjna i możemy powitać Cię na naszym pokładzie!
Zastanawiasz się jak dobrze przygotować się do rozmowy? Przeczytaj koniecznie nasz artykuł!

Wynik testu kwalifikacyjnego okazał się zbyt niski by kontynuować proces rekrutacji. Kiedy mogę ponownie go rozwiązać?

Ponownie możesz wypełnić formularz po upływie 6 miesięcy od napisania testu.