Starszy Programista Java (Usługi)

Numer referencyjny: SJ/U
Kraków

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu i projektowaniu obiektowym w Java (Java SE 9 oraz JEE)
  • praktyczna znajomość Spring Framework (z naciskiem na Spring Data, Spring Integration, Spring Security)
  • znajomość i doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych: Scrum
  • wykształcenie informatyczne
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość systemów automatycznego budowania – Maven lub Gradle
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu / wsparciu architektury microservices (netflix zuul, zipkin, kibana, eureka, keycloak)
  • doświadczenie przy wykorzystywaniu baz nosql: elasticsearch, arangodb, mongodb
  • doświadczenie przy wykorzystywaniu baz sql: postgresql, microsoft sql server
  • znajomosc jenkins, docker, kubernetes
  • doświadczenie przy budowie interfejsów REST ze znajomością swagger,
  • umiejętność modelowania i tworzenia zapytań dla baz danych w SQL

Zakres obowiązków:

  • współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
  • implementacja i utrzymanie procesów biznesowych służących do konfigurowania i utrzymania infrastruktury sieci telekomunikacyjnej
  • przygotowanie oprogramowania na podstawie projektu, implementacja aplikacji
  • udział w pracach nad rozwojem środowiska wytwórczego
  • organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań
  • implementacja testów jednostkowych i integracyjnych
  • testy programisty dla przygotowanego oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe)

STARSZY PROGRAMISTA JAVA (USłUGI)