Zobacz podobne oferty

Starszy programista Frontend

Numer referencyjny: SPF/A
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Lublin, Warszawa, Rzeszów
Doświadczenie:
Senior
Do naszego kilkudziesięcioosobowego zespołu projektowego, w którym tworzymy aplikacje klasy Enterprise poszukujemy doświadczonego programisty frontend.
Jeżeli lubisz nie tylko programować, ale i przewodzić, wyznaczać i wdrażać standardy, sprawdź naszą ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie z frameworkiem Angular2+, HTML5, CSS3
  • Doświadczenie z RxJS + NgRx (lub inna implementacja Reduxa)
  • Min. 5 lat doświadczenia w zakresie projektowania i tworzenia responsywnych front web UI
  • Min. 2 letnie doświadczenie w implementacji testów jednostkowych, integracyjnych, a także e2e frontu aplikacji z wykorzystaniem framework Karma, Jest, Selenium
  • Mile widziana znajomość:
    • GitFlow
    • React
    • Web Socket
    • Docker
    • Rozwiązań chmurowych

TWOJE ZADANIA

  • Analiza specyfikacji produktów i przełożenie ich na projekt techniczny
  • Rozwiązywanie złożonych problemów związanych z architekturą i implementacją logiki front aplikacji z wykorzystaniem najnowszej technologii, web framework’ów, wzorców MVC, MVVM, bibliotek open source, a także najlepszych praktyk i standardów rynkowych (WCAG, RWD)
  • Analiza i implementacja rozwiązań pod kątem wydajności, bezpieczeństwa (podatność na ataki), łatwości utrzymania, responsywności i wysokiej dostępności
  • Dbanie o jakość kodu
  • Przywództwo techniczne, mentoring młodszych programistów
  • Współpraca z liderami zespołów UX/UI, backend i QA

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Poznajmy się