Zobacz podobne oferty

Sprzedawca (Cracovia)

Numer referencyjny: SC/Cr
Lokalizacje:
Kraków

Oficjalny Sklep Kibica MKS Cracovia SSA poszukuje pracowników na stanowisko Sprzedawca.

  • Otwartość na ludzi, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Pozytywne nastawienie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy oraz podczas meczów Ekstraklasy i Polskiej Ligii Hokeja
  • Mile widziane:
    • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
    • obsługa kasy fiskalnej
    • znajomość MS Excel

TWOJE ZADANIA
  • Obsługa klientów Oficjalnego Sklepu Cracovii
  • Prowadzenie ewidencji sprzedaży
  • Realizowanie zamówień internetowych (e-sklep)
  • Dbanie o czystość w sklepie i ekspozycje sklepowe
  • Sprzedaż na stoiskach podczas meczów Ekstraklasy oraz Polskiej Ligi Hokeja
  • Dyspozycyjność w weekendy

DLA CIEBIE
  • Umowę zlecenie na 1/2 etatu
  • Praca w elastycznych godzinach, którą można łączyć także z innymi obowiązkami
  • Praca w centrum Krakowa, tuż przy Błoniach – stadion Cracovii oraz na Lodowisku ul. Siedleckiego podczas meczów Polskiej Ligii Hokeja
  • Praca w młodym zespole
  • Sporo wyzwań i możliwość samorealizacji
  • Możliwość doskonalenia umiejętności oraz poszerzania wiedzy
  • Praca w najstarszym klubie sportowym w Polsce

Najstarszy klub sportowy w Polsce