Specjalista ds. strategii sprzedaży usług platformy finansowej dla SME

Numer referencyjny: SSA/F
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Warszawa

Comarch Finance Connect to innowacyjna firma technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej Comarch, właściciel portalu Apfino. Budujemy nowoczesną platformę All-in-one, łączącą sferę księgowości ze światem usług płatniczych. Rozwijamy usługi finansowe, które są dostępne dla przedsiębiorców całkowicie online!

Poszukujemy doświadczonego specjalisty, który będzie odpowiedzialny za tworzenie strategii sprzedaży elektronicznych produktów finansowych, naszej platformy! Znasz się na produktach finansowych, a specyfika rynku małych i średnich przedsiębiorstw nie jest Ci obca?

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj razem z nami nowoczesną spółkę FinTech!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w obszarze produktów finansowych dla firm
  • Umiejętność budowania propozycji wartości produktów i usług w kanałach elektronicznych
  • Bardzo dobra znajomość produktów finansowych dla SME
  • Znajomość potrzeb klientów biznesowych w kontekście usług finansowych
  • Dobra znajomość język angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, innowacyjność oraz orientacja biznesowa

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie ofertą produktów finansowych dla klientów z sektora SME na portalu finansowym
  • Zarządzanie relacjami z partnerami finansowymi
  • Budowa strategii sprzedaży produktów w kanałach cyfrowych
  • Tworzenie schematów oraz budowanie narzędzi konwersji klientów
  • Tworzenie komunikacji produktowa do klientów
  • Analiza oferty produktów finansowych
  • Kreowanie akcji promocyjnych

  • Bezpośredni udział w rozwoju nowoczesnej platformy dla firm oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Parking firmowy