Specjalista ds. sprzedaży (IoT)

Numer referencyjny: SSI/eZ
Lokalizacje:
Kraków

Comarch IoT Plant oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu szybkiego prototypowania i montażu urządzeń elektronicznych (EMS). Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu produkcyjnego, począwszy od projektu, poprzez prototypowanie mechaniczne, aż do montażu i poprodukcyjnej kontroli jakości.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług montażu elektroniki. Jeśli lubisz współpracować z klientami, masz doświadczenie w sprzedaży i szukasz możliwości rozwoju to tak oferta jest właśnie dla Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży IT oraz produkcji elektroniki
  • Przedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz talent do budowania relacji
  • Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do krótkich wyjazdów w Polsce oraz za granicą
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane:
    • zainteresowanie nowymi technologiami i/lub doświadczenie z produkcją elektroniki

TWOJE ZADANIA

  • Pozyskiwanie nowych klientów na usługi prototypowania i produkcji elektroniki z branż takich jak automotive, zdrowie, kosmiczna oraz inne
  • Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży)
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

DLA CIEBIE

  • Duże możliwości rozwoju w sprzedaży IT
  • Opieka mentora oraz wsparcie działów wewnętrznych (m.in. Presales, Marketing, Production, Finance, Legal)
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i możliwość kontaktu z najnowszymi trendami IT
  • Laptop, telefon, komfortowe miejsce pracy (nowy biurowiec, brak open space, kompaktowy zespół sprzedaży)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem. Comarch nastawiony jest na nieprzerwany rozwój swoich produktów, oparty o szeroki portfel projektów
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość pracy hybrydowej, po okresie wdrożenia (3 dni pracy w biurze, 2 dni pracy zdalnej)
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka.