Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. sprzedaży (e⁠-⁠Zdrowie)

Numer referencyjny: S/eZ
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Katowice, Łódź, Warszawa
Doświadczenie:
Regular

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Masz doświadczenie w sprzedaży? Lubisz współpracować z klientami? Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią twierdząco, to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko! Nasze produkty to m.in. urządzenia medyczne: kardiologiczne, diagnostyki snu i teleopieki, i to właśnie do sprzedaży tych produktów poszukujemy specjalisty.

Aplikuj już teraz i dołącz do zespołu opracowującego innowacyjne rozwiązania end2end w obszarze eZdrowia!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży IT oraz rozwiązań telemedycznych
  • Przedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz talent do budowania relacji
  • Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do krótkich wyjazdów w Polsce
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane:
    • zainteresowanie nowymi technologiami
    • doświadczenie ze sprzedażą wyrobów medycznych

TWOJE ZADANIA

  • Sprzedaż urządzeń medycznych: kardiologicznych, diagnostyki snu, teleopieki
  • Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży)
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i kontakt z najnowszymi trendami IT
  • Duże możliwości rozwoju w sprzedaży IT
  • Opieka mentora oraz wsparcie działów wewnętrznych (m.in. Presales, Marketing, Production, Finance, Legal)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem - za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Pracuj w Comarch