Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. sprzedaży (branża automotive)

Numer referencyjny: SSA/U
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa, Wrocław

W Comarch współpracujemy z liderami branży Automotive mając w swoim portfolio klientów takich jak Grupa Volkswagen, Renault czy ThyssenKrupp. Stale chcemy się rozwijać, dlatego obecnie do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży.

Jeżeli masz talent do sprzedaży, dobrze znasz branżę motoryzacyjną i rozpoznajesz „dużych graczy” a dodatkowo pasjonują Cię nowe rozwiązania i technologie IT, ta oferta jest dla Ciebie!

Brzmi interesująco? Aplikuj - może to właśnie na Ciebie czekamy!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży w międzynarodowym środowisku
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Samodzielność, przedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji
  • Zainteresowania w zakresie nowych technologii, elektromobilności i motoryzacji
  • Elastyczność, dyspozycyjność i gotowość do delegacji (m.in. DACH, Skandynawia, Hiszpania, Francja, Czechy, Włochy)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość JIRA
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość języka niemieckiego
    • wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży IT

TWOJE ZADANIA

  • Pozyskiwanie nowych klientów (producenci samochodów, główni uczestnicy łańcuchu dostaw oraz duże i średnie przedsiębiorstwa z branży automotive/ mobility)
  • Sprzedaż produktów z obszaru EDI, eInvoicing, lojalności oraz Connected Car
  • Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy: identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych w oparciu o ofertę Comarch dla dużych przedsiębiorstw
  • Wsparcie sprzedaży przez inne działania m.in. udział w międzynarodowych spotkaniach, targach i konferencjach
  • Bezpośrednia współpraca z działami produkcji oraz marketingu

DLA CIEBIE

  • Realne możliwości rozwoju w obszarze globalnej sprzedaży
  • Opieka doświadczonego mentora w trakcie wdrożenia
  • Szansa rozwoju w niedużym zespole sprzedażowym dla branży automotive
  • Współpraca z zespołami wspierającymi proces sprzedaży: consultingu, marketingu i produkcji
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Po okresie wdrożenia możliwość relokacji do jednego z oddziałów Comarch w Europie
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Praca w IT w Krakowie