Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. marketingu online

Numer referencyjny: SM/F
Lokalizacje:
Katowice

Finance Connect  to innowacyjna firma technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej Comarch łącząca dostawców usług finansowych z użytkownikami systemów ERP oraz platform e-commerce. Naszą misją jest upraszczanie procesów w przedsiębiorstwach, poprzez automatyzację obsługi finansów
Jeśli interesujesz się marketingiem online (w  tym social media) i orientujesz w obecnych trendach to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do nas jako specjalista ds. marketingu online.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość specyfiki marketingu online dla usług B2B
  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2
  • Świetna znajomość języka polskiego
  • Umiejętność redagowania nieszablonowych tekstów (marketingowych, reklamowych, prasowych)
  • Znajomość dowolnego programu graficznego i poczucie estetyki
  • Podstawowa znajomość zagadnień z obszaru SEO oraz UX
  • Umiejętność ustalania priorytetów / dobra organizacja czasu pracy
  • Kreatywność, otwartość, elastyczność

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie bieżących działań marketingowych firmy
  • Przygotowywanie grafik oraz redagowanie treści pod kątem strony internetowej, bloga oraz platform społecznościowych
  • Obsługa systemu CMS Wordpress, profili społecznościowych oraz newslettera
  • Współpraca z innymi działami firmy, agencjami i mediami
  • Cykliczne raportowanie efektów prowadzonych projektów

DLA CIEBIE

  • Pracę w dziale marketingu nowej spółki Comarch
  • Możliwości grupy kapitałowej Comarch i dynamikę działania startupu
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Poznajmy się