Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. marketingu (E⁠-⁠marketing/SEM/SEO)

Numer referencyjny: SM/FC
Lokalizacje:
Kraków, Katowice

Cześć, jesteśmy Apfino - spółką FinTech, która buduje nowoczesną platformę All-in-one, łączącą sferę księgowości ze światem usług płatniczych. Rozwijamy usługi finansowe, które będą dostępne dla przedsiębiorców całkowicie online. Pracujemy na zasadach start-up’owych zapewniając równocześnie stabilność dużej firmy.

Jak u nas jest? Dynamicznie! W naszym zespole marketingu dużo się dzieje! Jeśli masz już doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, znasz narzędzia i trendy w obszarze online marketingu i szukasz nowych wyzwań - to napisaliśmy to ogłoszenie właśnie dla Ciebie!

Poznajmy się! Już teraz czekamy na Twoją aplikację!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie:
    • w automatyzacji procesów komunikacji
    • w pozycjonowaniu stron internetowych
  • Specjalizacja z wybranego narzędzia lub technologii marketingowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy dla agencji marketingowej
  • Doświadczenie w planowaniu, kupowaniu i optymalizacji kampanii online dla e-commerce B2B np. Google Ads (search, display, youtube, shopping), Facebook Ads, Linkedin Ads, Programmatic)
  • Znajomość narzędzi SEO, takich jak: Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, Senuto, SEMrush, Semstrom, SurferSEO, Screaming Frog

TWOJE ZADANIA

  • Adaptacja i obsługa narzędzi on-line służących do generowania ruchu klientów oraz optymalizacja istniejących kanałów komunikacji
  • Konfigurowanie automatyzacji e-mail marketingu (w aplikacji Mautic)
  • Analiza efektów, wyciąganie wniosków, raportowanie, proponowanie i wdrażanie zmian
  • Odpowiedzialność za pozycjonowanie stron, współtworzenie strategii SEO, doradztwo w zakresie tworzenia contentu
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu marketingu oraz z zewnętrznymi partnerami

  • Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami w obszarze marketingu
  • Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Hybrydowy tryb pracy
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Rozwijaj się w Comarch