Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. finansów

Numer referencyjny: SPF/Adm
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior, Regular

Dział Finansów Comarch zajmuje się zarządzaniem finansami większości polskich i zagranicznych spółek Grupy Kapitałowej Comarch. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. finansów.
Oferujemy ciekawą pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole oraz możliwość rozwoju w ramach zróżnicowanych procesów obsługiwanych przez dział.

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

TWOJE ZADANIA

  • Kontrola prawidłowości pod kątem formalnym i merytorycznym dokumentów kosztowych oraz ich procesowanie
  • Wystawianie faktur sprzedażowych między spółkami GK Comarch
  • Kompleksowa obsługa służbowych kart korporacyjnych wydawanych dla pracowników Grupy Comarch
  • Kontakt z przedstawicielami banków współpracujących z GK Comarch w zakresie kart płatniczych
  • Wsparcie procesów płatniczych w zagranicznych i polskich spółkach Grupy Comarch
  • Monitorowanie, windykowanie i raportowanie o należnościach

DLA CIEBIE

  • Stabilna praca wśród profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju w ramach zróżnicowanych procesów obsługiwanych przez Dział Finansów
  • Po okresie wdrożenia - praca w systemie hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka

Praca w IT w Krakowie