Service Delivery Manager

Numer referencyjny: SDM/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Do aplikacji na Service Delivery Managera zapraszamy osoby z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze prowadzenia projektów i dostarczania usług IT.

To odpowiedzialne stanowisko, które wymaga szerokiego zakresu wiedzy i umiejętności – dlatego poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań, potrafi wyznaczać kierunki działań, dobrze planować zadania oraz dbać o komunikację w projekcie. Sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

Czeka na Ciebie praca w międzynarodowym środowisku w projekcie o dużej skali.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w roli Service Delivery Managera, Project Managera lub pokrewnej
  • Znajomość zagadnień oraz dobrych praktyk w kontekście zarządzania projektami
  • Znajomość dobrych praktyk zarządzania usługami IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - pozwalająca na swobodną komunikację z międzynarodowym klientem
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
  • Doskonałe zdolności organizacyjne (organizacja czasu pracy, nadawanie priorytetów zadaniom, zdolność podejmowania decyzji)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w projektach/usługach związanych z infrastrukturą IT
  • Szkolenia lub/i certyfikaty (PRINCE2, ITIL, PMI)

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie projektem utrzymania usług informatycznych
  • Nadzór nad terminową realizacją zadań, w tym monitorowanie postępów prac oraz weryfikacja zadań w zakresie realizowanego projektu
  • Budowanie trwałych relacji z klientem i rozumienie jego potrzeb biznesowych
  • Dbanie o jakość pracy w zespole, prowadzenie spotkań projektowych i wsparcie w rozwiązywaniu problemów
  • Identyfikowanie i monitorowanie ryzyk projektowych
  • Zarządzanie konfliktami
  • Tworzenie raportów i zestawień

DLA CIEBIE

  • Udział w ciekawych projektach z obszaru infrastruktury IT
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje w obszarze project managementu
  • Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Model pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie) po okresie wdrożenia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne, kilkuosobowe pokoje, brak gorących biurek
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych

Praca w IT w Krakowie