Zobacz podobne oferty

Psycholog sportu (Cracovia Training Center)

Numer referencyjny: P/Cr
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular

MKS Cracovia jest najstarszym klubem sportowym w Polsce. Do dziś zrzesza miłośników piłki nożnej i hokeja, a swoim zawodnikom oferuje jak najlepsze warunki do treningów. Od 2021 roku w Rącznej (gm. Liszki, woj. małopolskie) działa Cracovia Training Center – nowoczesny ośrodek treningowy wyposażony w infrastrukturę wypoczynkową i regeneracyjną.

Masz doświadczenie we wsparciu psychologicznym sportowców? Chcesz pracować z piłkarzami? Potrafisz przeprowadzić inspirującą psychoedukację, wspierać w przygotowaniu do rywalizacji sportowej oraz budować i kształtować zgrane drużyny?

Świetnie się składa! Zostań częścią zespołu i dołącz do nas jako psycholog sportowy.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe psychologiczne
  • Doświadczenie w udzielaniu wsparcia psychologicznego sportowcom (mile widziana wcześniejsza praca z zawodnikami piłki nożnej)
  • Mile widziane ukończone studia podyplomowe i/lub specjalizacja z psychologii sportu

TWOJE ZADANIA

  • Trening mentalny sportowców
  • Udzielanie wsparcia psychologicznego zawodnikom
  • Przeprowadzanie wizualizacji i treningu wyobrażeniowego
  • Prowadzenie ćwiczeń oddechowych i nauka technik relaksacji
  • Praca z zawodnikami nad takimi obszarami, jak: współpraca w zespole, role grupowe, komunikacja, koncentracja, motywacja, wyznaczanie celów
  • Wsparcie poprzez naukę regulowania emocji, radzenia sobie z presją i stresem
  • Pomoc w wypracowaniu rutyny i dobrych rytuałów

DLA CIEBIE

  • Ciekawa praca w najstarszym klubie sportowym w Polsce
  • Elastyczne godziny pracy zależne od planów treningowych drużyn MKS Cracovia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną lub B2B
  • Wyzwania i możliwość samorozwoju

Najstarszy klub sportowy w Polsce