Zobacz podobne oferty

Projektant UX (wszystko.pl)

Numer referencyjny: U/E
Kraków, Bielsko-Biała, Lublin, Łódź, Warszawa, Wrocław, Rzeszów

Kupujesz, sprzedajesz, licytujesz? Zapewne robisz co najmniej jedną z tych czynności online, dlatego wiesz, co wpływa na pozytywne wrażenie użytkownika. Masz doświadczenie jako projektant UX? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to doskonale, bo czekamy właśnie na Ciebie!

Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy projektantów UX. Tworzone rozwiązanie składa się z warstw back-office (dla firm i sprzedających) oraz front-office (dla kupujących), gdzie dobrze zaprojektowany User Experience jest niezwykle ważny. Dołączając do projektu wszystko.pl, dołączysz również do zespołu UX w sektorze rozwiązań ERP.

Czekamy na Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Sketcha lub innego programu do tworzenia makiet i prototypów
  • Umiejętność projektowania na różne platformy (WWW, iOS, Android)
  • Znajomość metod badawczych używanych przy projektowaniu UX
  • Dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na sprawne argumentowanie swoich decyzji projektowych
  • Mile widziane
    • certyfikaty branżowe
    • doświadczenie w branży e-commerce

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie interfejsów na wszystkie platformy sprzętowe (Web, Desktop, Mobile)
  • Proponowanie i kreowanie nowych funkcji w rozwijanych produktach
  • Bieżąca współpraca z analitykami, testerami, badaczami UX i programistami
  • Prowadzenie warsztatów

DLA CIEBIE

  • Udział w zaawansowanym projekcie e-commerce
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Poznajmy się