Zobacz podobne oferty

Programista .NET (Fullstack)

Numer referencyjny: PF/ERP
Lokalizacje:
Kraków, Lublin

Dołącz do zespołu Comarch ERP XT, który tworzy program do wystawiania faktur, kontroli magazynu, prowadzenia księgowości, raportowania oraz prowadzenia e-sklepu. Jeśli masz doświadczenie w programowaniu w C#/.NET, a dodatkowo możesz pochwalić się znajomością technologii front-endowych, chcesz poznawać nowe rozwiązania i tworzyć z nami ciekawe produkty, aplikuj już teraz.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość platformy .NET Framework
  • Znajomość wzorców projektowych i programowania obiektowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • Doświadczenie w językach, technologiach, frameworkach, narzędziach, które w pracy na tym stanowisku będą używane na co dzień: Visual Studio, .NET, C#, ASP .NET MVC, ASP .NET Web API, TypeScript, JavaScript, WCF, MS SQL Server
    • Znajomość metodologii Agile

TWOJE ZADANIA

  • Budowa wielowarstwowych aplikacji webowych w architekturze MVC, aplikacje natywne na różne systemy operacyjne
  • Rozwój produktów dedykowanych na rynki polskie oraz zagraniczne (bez outsourcingu)

DLA CIEBIE

  • Duży wpływ na architekturę systemu oraz używane narzędzia
  • Szeroki zakres technologiczny i merytoryczny projektów: wielowarstwowe aplikacje webowe w architekturze MVC, aplikacje natywne na różne systemy operacyjne
  • Pełny stos technologiczny od front end i aplikacji natywnych po bazę danych z możliwością wyboru obszaru do specjalizacji
  • Zagadnienia R&D oraz nowe projekty
  • Stanowisko pracy wyposażone w mocny komputer, 2 monitory, urządzenia mobilne
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Praca w IT w Krakowie