Zobacz podobne oferty

Programista JavaScript – React Native (CZK)

Numer referencyjny: PJRN/CZK
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior

Chcesz uczestniczyć w wytwarzaniu bazy reużywalnych komponentów (Comarch Design System) dla aplikacji mobilnych? Interesujesz się nowinkami w zakresie Mobile developmentu? JavaScript i TypeScript nie ma przed Tobą tajemnic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Dobra lub bardzo dobra znajomość JavaScript i TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość biblioteki React
  • Minimum rok doświadczenia z React Native
  • Bardzo dobra umiejętność stylowania aplikacji: CSS, Flexbox
  • Znajomość:
  • narzędziMetro/React Native CLI/npm
  • NodeJS i jego ekosystemu
  •  systemu kontroli wersji GIT

Mile widziane:

  • Doświadczenie w produkcyjnych wdrożeniach aplikacji mobilnych
  • Znajomość bibliotek z ekosystemu React Native, w tym m.in Reanimated
  • Dbałość o wydajność aplikacji mobilnych
  • Poczucie estetyki oraz dbałość o szczegóły i czystość kodu
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość: Java, Objective-C, Kotlin, Swift

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja reużywalnych komponentów (Comarch Design System)
  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Praca nad koncepcją i rozwojem aplikacji

  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówka

Praca w IT w Krakowie