Zobacz podobne oferty

Programista Java (Telco)

Numer referencyjny: PJ/T
Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław, Rzeszów

  • Ukończone studia (lub w trakcie) informatyki, matematyki lub telekomunikacji
  • Doświadczenie w projektach komercyjnych jako programista Java
  • Praktyczna znajomość Java SE 8 i Java EE 7 oraz wiedza zakresu JPA 2.0 i Hibernate
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych przy użyciu JUnit i Mockito
  • Znajomość procesu Continuous Integration (Bamboo, Maven, SVN, GIT, Nexus)
  • Praktyczna umiejętność projektowania aplikacji w architekturze microserwisów
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność swobodnego tworzenia i utrzymania testów Concordion, JMeter
  • Mile widziana również znajomość:
    • RestEasy, Swagger i JMS
    • JBPM, Activiti
    • Oracle PLSQL
    • Intelij i Wildfly
    • APM
    • HaProxy
    • SonarQube
    • Apache Camel, Karaf
    • JavaScript i React.js
    • Jenkins i doświadczenie z statyczną analizą kodu

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie analizy
  • Projektowanie architektury aplikacji
  • Development w standardzie CleanCode
  • Pisanie i utrzymanie testów jednostkowych
  • Wsparcie w pisaniu i utrzymaniu testów integracyjnych

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym

Poznajmy się