Oferta promowana

Programista Fullstack (Java + Angular)

Numer referencyjny: PFS/FS
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Białystok, Kielce
Doświadczenie:
Regular, Senior

Od 30 lat Comarch z sukcesem pomaga polskim i międzynarodowym firmom w osiąganiu przewagi biznesowej poprzez projektowanie i wdrażanie autorskich rozwiązań informatycznych!

Czy wiesz, że 9,5 miliona kont bankowych jest obsługiwanych przez system Comarch? Ponad 2,5 miliona klientów korzysta z naszego oprogramowania dla bankowości korporacyjnej! A dzięki naszym systemom, co miesiąc obliczanych jest ponad 200 tys. składek ubezpieczeniowych.

Na co dzień pracujemy przy projektach rozwojowych dla klientów polskich jak i międzynarodowych. Budujemy i wdrażamy systemy dla czołowych banków. Wdrażamy rozwiązania wspierające działalność firm ubezpieczeniowych oraz instytucji finansowych w takich obszarach jak bankowość korporacyjna, faktoring czy SME.

Posiadasz komercyjne doświadczenie jako programista i chcesz dalej się rozwijać? Chcemy Cię poznać! Dołączając do nas będziesz realizował zadania z zakresu frontendu i backendu w ramach rozwoju naszych topowych produktów!

To co? Widzimy się w Comarch!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w pracy jako programista
  • Praktyczna znajomość:
    • Java, Spring/ Spring Boot
    • wybranego środowiska programistycznego np. Intellij IDEA lub Eclipse
    • HTML, CSS/SCSS, JavaScript/ TypeScript
    • frameworku Angular
    • zagadnień REST API i systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Mile widziane:
    • znajomość MongoDB, Oracle, SQL, PLSQL
    • doświadczenie w pracy z Confluence, Jira, Maven, Docker, DDD, OOP, SOLID, TDD

TWOJE ZADANIA

  • Rozwój autorskich produktów Comarch na rynki polskie i zagraniczne
  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności i poprawianie błędów w istniejących już aplikacjach
  • Dbałość o jakość kodu poprzez stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
  • Współpraca z analitykami, testerami czy product ownerem w ustalonym zakresie przy wytwarzaniu oprogramowania oraz wdrażaniu nowych wersji systemu

  • Udział w całym cyklu życia projektu w ramach rozwoju naszych topowych produktów!
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (60% z biura, 40% zdalnie)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia