Zobacz podobne oferty

Programista Java / Scala IoT

Numer referencyjny: PJS/TB
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Lublin, Warszawa, Wrocław, Kielce
Doświadczenie:
Regular, Senior

Czy chcesz być częścią zespołu wpływającego na życie innych ludzi?

Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii, chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie telekomunikacji oraz lubisz pracę zespołową - ta oferta jest dla Ciebie. Operatorzy Telco mają coraz większy wpływ na życia przeciętnego człowieka, a my dostarczamy kluczowe dla nich rozwiązania systemy BSS (Business Support Systems). Dołącz do nas i spraw, aby te systemy były jeszcze lepsze. Pracuj w nowoczesnych technologiach, podnieś swoje kwalifikacje, zobacz z bliska jak wyglądają systemy dostarczane dla dużych operatorów Telco z całego świata i rozwijaj się razem z nami.

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku młodszego programisty/programisty
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (rozumiemy że nie każdy wszystko potrafi od razu)
  • Umiejętność:
    • analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • programowania w jednym z języków: Scala, Java
    • pisania testów jednostkowych
  • Znajomość:
    • środowiska programistycznego Intellij IDEA lub Eclipse
    • systemu kontroli wersji GIT
    • relacyjnych baz danych oraz języka SQL
    • obsługi systemów UNIX/Linux
  • Mile widziana znajomość: ElasticSearch, RabbitMQ, Apache Camel, Karaf, Akka, Akka Streams, Docker, Kubernetes, Gradle
  • Język angielski na komunikatywnym poziomie
  • Otwartość na wyzwania
  • Komunikatywność

TWOJE ZADANIA

  • Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu R&D
  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
  • Tworzenie testów jednostkowych, komponentowych oraz end-to-end
  • Dokumentowanie swojej pracy
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, specjalistami, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania
  • Praca z technologiami oraz narzędziami: Akka, Akka Streams, Kafka, RabbitMQ, ElasticSearch, Kibana, Docker, Kubernetes, Gradle, Karaf, Apache Camel
  • Praca nad rozwiązaniami znajdującymi się w chmurze

DLA CIEBIE

  • Praca nad technologią przyszłości
  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych rozsianych po całym świecie w obszarze internetu rzeczy
  • Masz wpływ na kształt oraz rozwój wytwarzanych przez nas aplikacji
  • Nie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość pracy z różnymi produktami
  • Szkolenia wstępne (produktowe, z obsługi aplikacji)
  • Elastyczny czas pracy
  • Po okresie wdrożenia - możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • System poleceń pracowniczych
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole R&D
  • Możliwość podróży biznesowych do naszych klientów
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

#comarch