Zobacz podobne oferty

Programista Java (R&D Cloud Native Applications)

Numer referencyjny: PJRD/U
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Lublin, Łódź
Doświadczenie:
Regular, Senior
Poszukujemy programistów Java do zespołów R&D rozwijających autorskie systemy klasy CRM w architekturze chmurowej/mikroserwisowej.

Pracujemy na nowoczesnym stacku - Java 17/Spring, Hibernate, PostgreSQL 14, Apache Kafka i Camel, Docker & Kubernetes.

Architektura rozwijanych przez nas aplikacji (event-driven) zakłada natywne wykorzystanie usług chmurowych (cloud-agnostic PaaS), wysoką dostępność i skalowalność, podział domenowy (DDD) oraz wysokie pokrycie testami.

Więcej informacji o produktach, które tworzymy znajdziesz tutaj.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe jako programista Java
  • Znajomość zagadnień związanych z debugging, performance tuning oraz monitorowaniem złożonych aplikacji Java
  • Znajomość zagadnień “clean code”, wzorców projektowych, refaktoryzacji kodu, SSDLC
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodne rozumienie i współtworzenie dokumentacji technicznej (cała formalna pisana komunikacja projektowa odbywa się po angielsku)
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy z systemami opartymi o architekturę mikroserwisową/rozproszoną
    • zacięcie do zagadnień DevOps - doświadczenie związane z chmurami publicznymi (AWS, Azure, GCP), tworzenie pipeline'ów CI/CD i helm charts, konteneryzacja

TWOJE ZADANIA
  • Implementacja nowych funkcjonalności, naprawa błędów oraz tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych wytwarzanego oprogramowania w 5-osobowym zespole programistycznym pracującym w metodyce zwinnej (Agile)
  • Współpraca z zespołami analizy biznesowej, QA, Product Management i innymi zespołami deweloperskimi
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej
  • Wraz z rozwojem, możliwość aktywnego wpływania na architekturę i stack technologiczny w tworzonych rozwiązaniach

  • Praca z nowoczesnymi technologiami, które będą się rozwijały jeszcze wiele lat - inwestujesz w siebie i swój rozwój na lata
  • Szansa nauki od najlepszych - Comarch to mix doświadczenia i młodości, mamy specjalistów od których można się wiele nauczyć
  • Finansowanie szkoleń i certyfikacji
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Brak dress code'u, kameralne pokoje w biurach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Poznajmy się