Zobacz podobne oferty

Programista Frontend - Angular (Comarch e⁠-⁠Sklep)

Numer referencyjny: PFA/E
Lokalizacje:
Kraków, Rzeszów

Comarch e-Sklep to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji dla branży
e-Commerce dostępna w chmurze (SaaS). Naszymi klientami są firmy z Polski oraz Europy zachodniej, dla których dostarczamy sklep internetowy integrujący się z systemami ERP, marketplacami i serwisami zakupowymi, kurierami, płatnościami online oraz innymi serwisami niezbędnymi do prowadzania sprzedaży w sieci.

Do naszego zespołu poszukujemy osób o różnym stopniu doświadczenia, które będą odpowiedzialne za rozwijanie interfejsu graficznego panelu administracyjnego sklepu, szablonów graficznych w sklepie z elementami PWA oraz interfejsu aplikacji do zarządzania sklepami w chmurze.

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć i rozwijać jeden z największych projektów
e-Commerce w Polsce, jako frontend developer nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem technologii: Angular 8+, Angular 11+, TypeScript, HTML5, CSS3, Git
  • Umiejętność:
    • programowania asynchronicznego z wykorzystaniem biblioteki RxJS
    • zastosowania Responsive Web Design (RWD)
    • pracy z wykorzystaniem REST API
  • Otwartość na rozwój w powyższych technologiach
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Mile widziana znajomość:
    • JavaScript (ES6)
    • SASS / SCSS
    • technologii backendowych: .NET Core, C#, SQL, Java

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie interfejsu dla aplikacji Comarch e-Sklep
  • Praca z Comarch Design System
  • Dbanie o szybkość ładowania stron oraz działania interfejsu
  • Współpraca z zespołem UX/UI, projektantów, testerów

  • Praca w jednym z największych projektów e-Commerce w Polsce
  • Rozwojowe zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Praca hybrydowa
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Poznajmy się