Praktyki

Praktyka w Dziale Analiz Podatkowych i Finansowych

Numer referencyjny: P/APF
Lokalizacje:
Kraków

Na praktyki zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych i administracyjnych.
Praktyki są bezpłatne i trwają miesiąc. Podczas tego okresu będziesz realizować zadania pod okiem opiekuna, który udzieli Ci wsparcia w razie potrzeby. Na czas praktyk otrzymasz umowę o udziale w praktykach.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Studenci 2-4 roku
  • Preferowane kierunki rachunkowość, księgowość, podatki, ekonomia lub pokrewne
  • Umiejętność tworzenia zestawień w programie Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów dla zwrotu VAT w krajach UE
  • Przygotowanie zestawień i kontrola poprawności danych w aplikacjach związanych ze zwrotem VAT-u
  • Bieżące wsparcie działu

DLA CIEBIE

  • Miesięczna bezpłatna praktyka
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Poznanie specyfiki pracy Działu Analiz Podatkowych i Finansowych w dużej korporacji o międzynarodowym zasięgu
  • Przyjazna atmosfera pracy