Zobacz podobne oferty

Partnership Manager (Partner Relationship Manager)

Numer referencyjny: PM/TO
Lokalizacje:
Kraków, Poznań, Wrocław, Nowy Sącz

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. współpracy z partnerami biznesowymi. Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie w negocjacjach z naszymi partnerami biznesowymi z branży IT/Telco (np. Cloudera, ArangoDB, Nokia, Ericsson, i inni), współpraca z zespołami technicznymi oraz wsparcie konsultantów w procesie tworzenia ofert.
Rozwój w naszym zespole gwarantuje zdobycie unikalnego doświadczenia w międzynarodowym, ciekawym środowisku biznesowym. Sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (współpraca z zagranicznymi partnerami)
  • Samodzielność, przedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Nastawienie na rezultaty i realizację celów
  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Praktyczne umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • Otwartość i komunikatywność
  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji biznesowej
  • Zainteresowanie nowymi technologiami

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie współpracą z obecnymi partnerami biznesowymi z branży IT (definiowanie wymagań, udział w negocjacjach, przygotowywaniu umów, rozwiązywaniu problemów)
  • Prowadzenie negocjacji z partnerami biznesowymi
  • Odpowiedzialność za część cyklu sprzedażowego (analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje)
  • Wsparcie w przygotowywaniu prezentacji i analiz na potrzeby Zarządu, menadżerów i partnerów biznesowych
  • Aktywne nawiązywanie relacji handlowych z nowymi dostawcami
  • Bieżące monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych możliwości handlowych
  • Analiza możliwości licencyjnych produktów typu OpenSource (definiowanie możliwości licencyjnych i warunków biznesowych)

  • Ciekawa praca, w której będziesz miał realny wpływ na międzynarodowe projekty i współpracę z globalnymi markami
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Indywidualny plan szkoleń

Praca w IT w Krakowie