Młodszy Konsultant Service Desk EDI

Numer referencyjny: MK/U
Katowice, Kraków

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta
• znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office, Internet, E-mail)
• samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
• skrupulatność
• komunikatywność oraz dobra dykcja

Zakres obowiązków będzie obejmował:

• wsparcie techniczne i merytoryczne klientów polskich i zagranicznych (obsługa zgłoszeń mailowych i telefonicznych)
• udział w podłączeniach firm do systemu EDI
• bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi aplikacji Comarch EDI

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
• prywatna opieka medyczna
• darmowy dostęp do kompleksu rekreacyjnego (basen, siłownia, sauna)
• udział w realizacji międzynarodowych projektów dla firm z branży Retail / FMCG / Logistyka / Motoryzacja zgodnie z międzynarodowymi standardami
• współudział w tworzeniu nowoczesnych technologii IT do optymalizacji łańcucha dostaw
• atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz udział w programie szkoleń

MłODSZY KONSULTANT SERVICE DESK EDI