Zobacz podobne oferty

Młodszy konsultant ds. e⁠-⁠Commerce (Comarch e⁠-⁠Sklep)

Numer referencyjny: MK/ERP
Lokalizacje:
Kraków

Comarch e-Sklep to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji dla branży e-Commerce dostępna w chmurze (SaaS). Naszymi klientami są firmy z Polski oraz Europy zachodniej, dla których dostarczamy sklep internetowy integrujący się z systemami ERP, marketplacami i serwisami zakupowymi, kurierami, płatnościami online oraz innymi serwisami niezbędnymi do prowadzania sprzedaży w sieci.

Możesz być częścią tego projektu. Do naszego zespołu szukamy osób takich jak Ty – osób o różnym stopniu doświadczenia, także o różnym stopniu doświadczenia w zakresie technicznym. W codziennej pracy będziesz wspierać mailowo i telefonicznie naszych Klientów z zakresu obsługi oprogramowania, będziesz tworzyć dokumentację oraz materiały instruktażowe dla użytkowników naszej aplikacji. Dodatkowo będziesz uczestniczył w procesie produkcji oprogramowania wspierając m.in. testy wytwarzanych funkcji.

Zaciekawiło Cię? Dołącz do nas i bądź częścią nowoczesnego projektu e-Commerce. Sprawdź ofertę i aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne (również studenci)
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • Podstawowa znajomość zagadnień i branży e-Commerce
  • Chęć nauki i otwartość na rozwój
  • Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)
  • Mile widziane doświdczenie w:
    • obsłudze mailowej i telefonicznej klienta
    • szeroko rozumianej branży e-Commerce
    • zakresie dodawania towarów do sklepów internetowych lub w zakresie obsługi sprzedaży, lub w zakresie pracy z portalami aukcyjnymi / marketplacami
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość:
    • działania stron internetowych, podstawy HTML, CSS, XML
    • zasad testowania lub zbierania wymagań od Klientów
    • oprogramowania Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL lub Comarch ERP XT

TWOJE ZADANIA

  • Pomoc merytoryczna klientom w zakresie obsługi i działania aplikacji (mailowa i telefoniczna)
  • Przygotowywanie dokumentacji użytkownika
  • Przygotowywanie materiałów instruktażowych (m.in. filmiki, e-szkolenia)
  • Pomoc techniczna Partnerom w zakresie uruchamiania aplikacji dla Klientów
  • Współpraca z doświadczonym zespołem konsultantów oraz zespołem projektowym
  • Wsparcie testów aplikacji Comarch e-Sklep

DLA CIEBIE

  • Mentor na czas wdrożenia
  • Praca w jednym z największych projektów e-Commerce w Polsce
  • Rozwojowe zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Rozwój branżowy w zakresie e-Commerce
  • Możliwość rozwoju w zakresie obsługi systemów zarządzania Comarch ERP
  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego na stanowiska związane z produkcją oprogramowania (m.in. analityk biznesowy, tester)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Praca hybrydowa
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach Benefity (m.in. basen, siłownia, darmowy parking, multisport, imprezy integracyjne)

Praca w IT w Krakowie