Konsultant ds. rozwiązań biznesowych/ Pre⁠-⁠sales (Healthcare)

Numer referencyjny: KRBPH/eZ
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior
Comarch Healthcare pracujemy nad produktami i usługami dla sektora medycznego. W naszym portfolio produktowym mamy m.in. telemedyczne systemy informatyczne, oprogramowanie do zarządzania placówkami ochrony zdrowia, zdalną opiekę medyczną, mobilne aplikacje oraz własne produkty medyczne i okołomedyczne. Możemy pochwalić się takimi rozwiązaniami, jak platforma telemedyczna Comarch e-Care 2.0, Comarch Home Health 2.0, CardioNow Lite, Sleep Polygraph, Punkt Diagnostyczny czy Bransoletka Życia.

Jeśli potrafisz prowadzić negocjacje, masz doświadczenie na stanowisku Pre-sales w tym w sprzedaży rozwiązań IT w branży medycznej i chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze, świetnie się składa!

Przeczytaj poniższą ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • Doświadczenie w consultingu IT lub w innych rolach wymagających współpracy z klientem (sprzedaż, analiza biznesowa lub zarządzaniem produktem)
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze rozwiązań zdrowotnych i zainteresowanie tematem nowoczesnych technologii telemedycyny
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (mile widziana znajomość innych języków obcych, np. francuskiego, włoskiego)
  • Komunikatywność i umiejętność prezentowania rozwiązań IT w sposób zrozumiały, a także angażujący odbiorców i odnoszący się bezpośrednio do biznesu klienta
  • Analityczne myślenie i umiejętność wyciągania logicznych wniosków
  • Wiedza na temat trendów technologicznych w branży informatycznej
  • Gotowość do zagranicznych i krajowych wyjazdów służbowych

TWOJE ZADANIA

  • Aktywne uczestnictwo w procesach sprzedaży, techniczne wsparcie działu business development, od udzielana odpowiedzi na zapytania ofertowe, identyfikację potrzeb klienta, po prezentacje konkretnych rozwiązań technologicznych
  • Merytoryczny udział w tworzeniu ofert produktowych oraz materiałów marketingowych
  • Współpraca z innymi działami w ramach globalnej struktury Comarch (m.in. sprzedaż, R&D, wdrożenia, support itp.) oraz partnerami biznesowymi
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i innych wydarzeniach branżowych

  • Profesjonalny rozwój zawodowy - szkolenia, które pozwolą Ci poznać produkty Comarch, nasze procesy wewnętrzne oraz przygotują do roli technicznego konsultanta biznesowego w zakresie Twojej specjalizacji
  • Szerokie możliwości networkingu (spotkania, konferencje) i budowania marki osobistej (również globalnie)
  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach rozpoznawalnych na rynku
  • Realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty, coraz mocniej kształtujące otaczającą nas rzeczywistość
  • Unikatowe doświadczenie tworzenia i realizacji strategii rozwoju produktów związanych z rynkiem e-Zdrowia
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Indywidualny plan szkoleń, certyfikacji i konferencji dopasowany do ścieżki Twojego rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownia, a także stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Praca w IT w Krakowie